Ισοπαλία στην πρεμιέρα

Ισόπαλη αναδείχθηκε η Αναγέννηση Γιαννιτσών στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος απέναντι στον ΠΑΟ Κουφαλίων.

Η ομάδα μας είχε την υπεροχή στο πρώτο ημίχρονο και κατάφερε να προηγηθεί στο σκορ με τον Δημήτρη Πασσαλή στο 30ο λεπτό, έχοντας και άλλες ευκαιρίες να πετύχει και δεύτερο τέρμα.

Το δεύτερο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν στο 50ο λεπτό σε 1-1 το οποίο έμεινε μέχρι τη λήξη του αγώνα.

Ο κ. Κωστογλίδης επέλεξε να ξεκινήσει με τους: Καραογλανίδη, Μπαμπαλή, Γκαρακλίδη, Χαραβητίδη, Παπαδόπουλο, Γιαννόπουλο, Πανταζή, Πασσαλή, Κάρτζιο, Τσίοτρα και Ξόμπλιο, ενώ στον πάγκο ήταν οι: Δομουκτσίδης, Κωστάκης, Βαταμίδης, Νιάνιος, Μαυρομάτης, Φλώρος, Κατηριάδης και Βακιρτζής.

1 απάντηση

Trackbacks & Pingbacks

1. […] ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-1 Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης  2-0 Νίκη Αγκαθιάς – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  1-1 Αναγέννηση Πλαγιάς – Ποσειδών Μηχανιώνας  0-1 Αγροτικός Αστέρας – Αετός Βαρβάρας  2-0 Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών  0-0 Εθνικός Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  2-0 Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας […]