Πρόγραμμα Πρωταθλήματος

1η Αγωνιστική
22-09-2019 16:30
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός
Μακεδονικός
2η Αγωνιστική
29-09-2019 16:00
Αλμωπός Αριδαίας
Αλμωπός Αριδαίας
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
3η Αγωνιστική
06-10-2019 16:00
ΑΟ Σειρήνα
ΑΟ Σειρήνα
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
4η Αγωνιστική
09-10-2019 16:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Νίκη Αγκαθιάς
Νίκη Αγκαθιάς
5η Αγωνιστική
13-10-2019 16:00
Αστραπή Μεσοποταμίας
Αστραπή Μεσοποταμίας
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
6η Αγωνιστική
20-10-2019 16:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών
Θύελλα Σαρακηνών
7η Αγωνιστική
27-10-2019 15:00
Εδεσσαϊκός
Εδεσσαϊκός
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
8η Αγωνιστική
30-10-2019 15:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μ. Αλέξ. Τρικάλων Ημαθίας
Μ. Αλέξ. Τρικάλων Ημαθίας
10η Αγωνιστική
10-11-2019 15:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
11η Αγωνιστική
16-11-2019 15:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΣ Φλώρινα
ΠΑΣ Φλώρινα
12η Αγωνιστική
24-11-2019 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
13η Αγωνιστική
27-11-2019 15:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αρης Παλαιοχωρίου
Αρης Παλαιοχωρίου
14η Αγωνιστική
01-12-2019 15:00
Αγροτικός Αστέρας
Αγροτικός Αστέρας
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
15η Αγωνιστική
08-12-2019 15:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΝΠΟ Νέας Καλλικράτειας
ΝΠΟ Νέας Καλλικράτειας
16η Αγωνιστική
15-12-2019 15:00
Μακεδονικός
Μακεδονικός
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
17η Αγωνιστική
18-12-2019 15:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αλμωπός Αριδαίας
Αλμωπός Αριδαίας
18η Αγωνιστική
05-01-2020 15:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΑΟ Σειρήνα
ΑΟ Σειρήνα
19η Αγωνιστική
12-01-2020 15:00
Νίκη Αγκαθιάς
Νίκη Αγκαθιάς
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
20η Αγωνιστική
19-01-2020 15:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αστραπή Μεσοποταμίας
Αστραπή Μεσοποταμίας
21η Αγωνιστική
26-01-2020 15:00
Θύελλα Σαρακηνών
Θύελλα Σαρακηνών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
22η Αγωνιστική
02-02-2020 15:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός
Εδεσσαϊκός
23η Αγωνιστική
09-02-2020 15:00
Μ. Αλέξ. Τρικάλων Ημαθίας
Μ. Αλέξ. Τρικάλων Ημαθίας
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
25η Αγωνιστική
23-02-2020 15:00
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
26η Αγωνιστική
29-02-2020 15:00
ΠΑΣ Φλώρινα
ΠΑΣ Φλώρινα
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
27η Αγωνιστική
08-03-2020 15:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θερμαϊκός Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
28η Αγωνιστική
15-03-2020 15:00
Αρης Παλαιοχωρίου
Αρης Παλαιοχωρίου
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
29η Αγωνιστική
22-03-2020 15:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας
Αγροτικός Αστέρας
30η Αγωνιστική
29-03-2020 15:00
ΝΠΟ Νέας Καλλικράτειας
ΝΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών

Πρόγραμμα Κυπέλλου Ερασιτεχνών

1η Αγωνιστική
15-09-2019 17:00
Αρης Παλαιφύτου
Αρης Παλαιφύτου
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
2η Αγωνιστική
18-09-2019 17:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αρης Αθύρων
Αρης Αθύρων
3η Αγωνιστική
25-09-2019 17:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Απόλλων Καλυβίων
Απόλλων Καλυβίων
4η Αγωνιστική
02-10-2019 16:30
Σ.Φ. ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γιαννιτσών
Σ.Φ. ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
5η Αγωνιστική
16-10-2019 16:00
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Α.Σ. Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ολυμπιακός Γαλατάδων
Ολυμπιακός Γαλατάδων